Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Asansörlü Ev Taşıma

Tempo Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Ev Taşıma taşımacılık sektöründe büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Asansör sistemi Dünya’da 1874’lü yıllarda ülkemizde ise 1900 yıllarda ilk olarak kullanılmaya başlanmıştır. Asansör sistemi son dönemlerde taşımacılık işinde de yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Eski usul yöntemleri geride bırakan bu sistem sayesinde hem müşteriler hem de firma yetkilileri ve çalışanları birçok avantaj elde etmektedir.

Asansörlü Ev Taşıma

Asansörlü Ev Taşıma yüksek katlı binaya eşya taşınırken

Taşınma işi başlı başına zor bir eylemdir. Eşyaların tek tek kaldırılması, paketlenmesi dışında bir de yeni eve bu eşyaların aktarılması süreci eski yıllarda zorlayıcı olmaktaydı. Nedeni ise nakliye işinin bir meslek olarak yapılmaktan daha çok bir taşıma aracının bulunmasıdır. Ve birkaç bulunan hamal ile işlerin yürütülmesidir. Akabinde eşyalara zarar gelmesi halinde muhatap olabileceğiniz bir yetkilinin olmamasıdır. Apartman boşluklarının dar olması, yüksek katlarda oturmak gibi bazı durumlar taşınma işini daha da zorlaştıran süreçlerdir.

Asansörlü Taşımanın Amacı…

Yüksek katlara taşınan müşterilerimize asansör sistemimizi öneriyoruz. Bu iş gücü bakımından personelimize birçok kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda müşterilerimize zamandan büyük oranda istifade etme olanağı veriyor. Ayrıca asansörle taşınan eşya merdiven ile taşınan eşyaya göre zarar alma olasılığı düşük bir sistem sağlar. Yükleme adresinde sağlıklı bir şekilde paketlenen eşyalar aynı hassasiyet ile cama uzatılmış olan asansöre konulur. Asansör ile taşınarak kamyona itina ile istiflenen eşyalar boşaltma adresine gitmek üzere yola çıkar. Kamyonla beraber boşaltma adresine gelen asansör aynı şekilde cama uzatılarak kurulur. Eşyalar aynı titizlikle asansöre yerleştirilerek itina ile eve yerleştirilir. Eşyalar ambalajları sökülüp yerine yerleştirildikten sonra taşınma işlemi sona erer. Buraya kadar hiçbir sorun çıkmaması için nakliyat personelleri özveri ile çalışırlar. Taşınmayı bitiren firma müşterisinin memnuniyetini kazanmanın en büyük kazancı olduğunu bilir.

Asansörlü Ev Taşıma Sistemi

Günümüzde bu tarz sorunlar çok fazla yaşanmamaktadır. Artık birbirinden farklı nakliye firmaları bulabileceğiniz taşıma işinde bu sistem kullanılıyor. Alanında uzman personellerle taşınma işi daha kaliteli ve disiplinli olarak yapılmaya başlanmıştır. Taşınmanın çilesinden ve stresinden kurtulmak için siz değerli müşterilerimize en doğru seçimi yapmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...