Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimizi sunduğumuz her müşterimizin hizmetten memnun kalmasının nedeni sunulan hizmette gösterdiğimiz özenli ve özverili çalışmadır. Kalitemiz markamıza yansımış tercih ederken etken oluşturmuştur. Evden eve nakliyat olarak kanımızca yeni bir ve yeni bir düzene geçmenin belki de en zorlu aşaması taşınmadır. Bir çok aile taşınma işleminde nakliyat firması seçimini bir yük olarak görmektedir. Çünkü edinilen olumsuz tecrübeler ve eşya kayıpları bir çok nakliyat firmasının da sanki böyle olacağı sonucunu çıkarır. Oysa ki doğru tercih yapmak için bir kaç kritere dikkat ederseniz sorunsuz bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Taşınma için problemsiz bir yol izlemek istiyorsanız hem kendi sorumluluklarınıza dikkat etmeli hem de firmanın hangi sorumlulukları alması gerektiğini iyi kavramanız gerekir.

Evden Eve Nakliyat olarak yapılan paketlemenin görüntüsü

Sigorta kapsamı firmadan firmaya göre değişkenlik gösterse de genelde bir çok nakliyat şirketinin sigorta seçeneklerinin dar olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bir çoğu sadece kamyonun kaza yapması ya da yanması gibi durumlarda tüm eşyalarınız zarar görürse bunu karşılamaktadır. Fakat bu sigortalarda kırılma, çizilme gibi hususlardan bahsedilmez. Oysa ki belki de size yadigar kalan ve yıllardır evde özenle tuttuğunuz bir eşyanın taşınması sırasında da ona aynı özenin gösterilmesini istersiniz.

Özel olarak eşyalarınıza sigorta yaptırmak için anlaştığınız nakliyat firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Size konuyla ilgilenen bir eksper göndereceklerdir. Firmanın gönderdiği bu eksper eşya durum tespiti yapacak ve sonrasında da bunları sigortalı hale getirecektir.

Eşyalarınızı Sizin Yerinize Biz Düşünelim…

Taşınırken eşyalarınızın kaybolmamasına dikkat etmelisiniz. Bunun için en mantıklı çözüm bir liste oluşturmaktır. Yani hangi eşyanızı paketlediniz? Hangilerinin özellikle kırılmamasını ya da dikkatle taşınmasını istiyorsunuz? Bunu eşyaların üstüne yazar bir de ayrı olarak tüm eşyalarınızın yer aldığı bir liste yaparsanız böylece hiç bir problem yaşamazsınız. Bunu firmaya vermeniz, onların da kaybetme riskini düşürecektir.

Firma seçerken buna iki hafta öncesinde başlayın ve en geç 4 gün kalana kadar firmanıza karar vermiş olun. Çünkü hem adres ve lokasyon anlatma, hem firmanın size uyan tarihi ayarlaması bazen zor olabilir. Bu sayede önceden bildirimlerde çok daha kolay ortak bir gün ve saat belirlenmektedir.

Hemen Teklif Al... evden eve nakliyat