Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Güngören Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat

Güngören Evden Eve Nakliyat tamamen güvenilir bir ekip ile çalışan ev sahibi bulunmadan da eşyalarınızı taşıyacaktır. Yolda meydana gelebilecek kırılma ve kaybolmalara karşı sigorta edilen eşyalarda, oluşabilecek hasar şirketimiz tarafından karşılanır. Ev sahibine hiçbir iş düşürmeyen çalışkan personelimiz, evinizi toplayacak, taşıyıp kısa bir süre içinde yeni yerine yerleştirecektir. Bu konforu yaşamak için kısa bir telefon görüşmesi yaparak, taşınma gününüzü bildirmeniz yeterli olacaktır.

Uzman Personel

Güngören evden eve nakliyat firmaları içinde sigortalı, marangozlu ve asansörlü ev taşıma hizmeti sunan, İzmir’in en profesyonel ve en güvenilir firmalarından biriyiz. Gerek şehir içi gerekse şehirler arası olmak üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Yıllardan beri kurulmuş olan köklü yapısı ve aynı zamanda uzman eleman kadrosu ile hizmetler vermeye devam etmektedir. En iyi İzmir şehirler arası evden eve hizmetimiz ile sizde güvenli bir şekilde Şehir içi ve Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyattan alın…

Güngören Nakliyat Kalite Ve Uygun Fiyat

Firmamız taşımacılıkta kaliteli ve uygun fiyat sunmaktadır. Kaliteli ve güvenli taşımacılığı ilke haline getirmiş olan Tempo evden eve nakliyat firmamız, İzmir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti ile gelişen dünyamızda ve nakliye sektöründe de olduğu gibi kalite ve güven en önemli unsurlardır. Bizde hem güvenin hem de kalitenin en belirgin adresiyiz. Bu eşsiz hizmetlerden faydalanmak için sadece bir telefon kadar uzaktasınız.

Güngören Nakliyatı Neden Seçmelisiniz?

Güngören Tempo Evden Eve Nakliyat neden mi bizi seçmelisiniz?
Nakliye firmaları arasında zirveyi kovalayan bir nakliye şirketi

Pazarda ve Parça Eşya Taşıma sektöründe firma olma hedefine emin adımlarla ilerleyen bir firmadır. Şubemizin Türk halkına vermiş olduğu değeri buradan da görebilirsiniz. Neden onlarca nakliyat şirketi varken sizi tercih edelim diyebilirsiniz ancak biz size kalite ve güvenilir taşınma vadediyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyatta her zaman ve her an web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Coronavirüs Önlemleri

Son zamanlarda tüm dünyada COVİD-19 (Coronavirüs) hastalığına karşı bizde firma olarak gereken tüm önlemleri aldık. Maske, eldiven ve dezenfektan gibi tıbbı malzemeleri firmamız bünyesinde bulunan uzman personelimize ilgili birimler tarafından ulaştırılmıştır. Araç filomuzda bulunan araçlara ise belirli aralıklarla ilaçlama işlemi uygulanmaktadır.

2 cevap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...