Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Hakkımızda

Tempo Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda detaylı bilgi edinmek ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kampanyalardan haberdar olamak istiyorsanız ilgili sitemizde dolaşmanızı öneririz. 1990’dan beri hizmet veren firmamız ilgili kurucuları tarafından Türkiye’nin dört bir yanına taşında hizmet sağlamak adına kurulmuştur. Özellikle son yıllarda artan yeni teknolojileri de yakından takip eden firmamız yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Ambalajlama, taşıma, monte, demonte gibi hizmetlerimizin yanı sıra eşya depolama, asansörlü ev taşıma gibi hizmetleri de sunuyoruz. Zaman içinde yetişmiş olan uzman personelimiz tarafından taşınan eşyalarınızın güvenli ellerde olduğundan adınız kadar emin olabilirsiniz. Geniş araç filomuzla eşya durumunuza uygun aracı kapınıza gönderiyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde kapınıza gelen ekspertizden eşya durumunuza göre fiyat listesi alabilirsiniz. Tüm bu hizmetler siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına firmamızın edinmiş olduğu prensiplerdir.

Vizyonumuz

Amacımız taşınan herkes için evden eve nakliyatı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve etkin bir şekilde yöneterek sonuçlandırmaktır. Biz şirketimizi bu neden ile kurduk ve tek vazgeçilmezimiz iyi hizmet politikamızdır. Eğer sizde iyi hizmeti önemsiyorsanız doğru yerdesiniz. Tempo evden eve nakliyat bunun bilinciyle hızına hız katarak ilerliyor. Nakliye sektörü gittikçe ilerlemekte ve gelişmekte. Şu gelişen dünyamızda olduğu gibi tüm sektörler ve şirketler rekabet içinde. Her nakliye firması da bunun bilincinde olduğu için rekabet hat safada. Bunun bilincinde olunmasını isteriz ki biz müşterilerimize son derece kalite vadediyoruz. Her müşterinin yaşama hakkı olduğu gibi taşınma hakkı da vardır. Biz bunu en iyi şekilde vereceğimizin garantisini veriyoruz.

Tempo Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmetleri

Tempo nakliyat aşamasına gelindiğinde firmamız siz değerli müşterilerine daima söz konusu taşımacılık olunca profesyonel hizmetler sunmaktadır. Firmamız ile iletişim kurduğunuz taktirde kapınıza gelen ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızın durumuna göre fiyat listesi alabilirsiniz. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak Ataköy’de yapılan taşıma işlemlerimizi profesyonel ekiplerden oluşan firmamız, daima güler yüzle ilgili hizmetleri yapmaktadır.

Tempo Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızın daha iyi taşınması için ekspertiz hizmetleri sunmaktadır. Yapılan ekspertiz sonuçları ile varılan anlaşma sonrasında hareket etmekteyiz. Firmamız eşya durumuna göre ekip sayısı belirlenmekte olup ve daha sonra araç boyutu ve kullanılan malzeme miktarını belirler. Bunların hepsi yapıldıktan sonra taşıma için belirlediğiniz tarihte ekibimiz adresinize gelmektedir. Ekibiz ilk başta evinizin koridorunda bulunan ayakkabılık ayakkabılarınızı paketler. Daha sonra salondan başlarlar. salon takımınızdan bulunan koltuk mobilyaları paketler kırılacak eşyaları karton kutulara paketler ve etiket yapılır.

Hakkımızda Daha Fazlası…

Salon eşyaları paketlendikten sonra mutfaktaki beyaz eşyalar sökülerek aynı titizlikle paketlenir. Kırılacak bardak, tabak gibi eşyalar ise sarılarak kolilere yerleştirilir. Daha sonra yatak odasına geçilir. Yatak, bazalar ve komidinler sarılarak varsa ufak tefek eşyalarda paketlenir. Bu odada en son gardırop demonte edilir. Ardından çocuk odasına geçilir.

Hakkımızda yapılan iş anlaşmaları görseli

Aynı işlemler bu oda içinde gerçekleştirilir. Avizeler ise sökülerek paketlenir ve yükleme işlemi tamamlanmış olur. Boşaltma adresinde en son yüklenen eşyalardan başlanarak eşyalar yeni adresine yerleştirilir. Tüm kurulumlar bittikten sonra taşınma işlemi sona erer. Hakkımızda daha ayrıntılı bilgiyi ilgili web sitemizden(https://www.temponakliyat.com/) öğrenebilirsiniz.

Hemen Teklif Al... evden eve nakliyat