Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat eve eşyaları yerleştirirken

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye hizmeti başta geniş bir nakliye hizmet kategorisinde hizmet veriyor. Kurumsal bir çalışma anlayışını bünyesindeki kadrolu ve uzman personeli ile sektöre kazanımları ön planda olan lider firmalar arasındadır. Kadıköy merkezli olarak hizmetini yürüten firmamızın bizi tercih eden müşterilerin aldıkları hizmet sonrası memnuniyeti görüyoruz. Kazanılan güvenle bugün hizmeti bu güveni korumaktadır. Ve daha da ileri ye taşıma adına sürekli yenilenen ekip, ekipman, ve araçları ile bu alanda tek olmaya çalışmaktadır. Kadıköy evden eve taşıma firmaları arasında kuşkusuz bu bölgede nakliyenin gelişmesine öncü tek firmadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Müşteri tarafından bilinen ama aslında tam tersine sektöre uzaktan bakılarak düşünülen her firmanın hizmet şekli aynıdır. Sektörde işi ahlaki bir sorumlulukla yürüten firmaların geliştirdiği çözümler sebebi ile farklıdır. Taşıma talebinizi bildirmek için müşteri temsilcimizi aradığınızda gerekli bilgi ve detaylara sahip olabilirsiniz. Çalışma şeklimizi gerçekten anlayıp anlaşılırsa uzman bir yöneticimiz eşyaların bulunduğu evinize yada iş yerinize gelip eşyaların boyutunu türünü hesaplayacaktır.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Eskpertiz personelimizin evini eşyalarınızı incelemesi ile, eşyalarının boyutu türü tespit edilmekte, kırılacak bozulacak hassas eşyalarınız belirlenmektedir. Eşyayı taşıyacak personelin sayısı belirlenmekte, kullanılacak ambalaj malzemesi ve araç belirlenmektedir. Taşınmanın nasıl yapılacağı nakliyeyi güvenilir hale getirme adına ne tür biz hizmet uygulanacağı da plan dahilinde ayarlanır. Sonra müşterinin de istekleri önerileri ve görüşleri doğrultusunda nakliye hizmeti gerçekleştirilir. Anlaşılan gün ve saate taşınmanın yapılacağı yerde araç ve personelimiz hazır bulunur. Taşınmanın tüm işlem ve gereksinimleri bittiğinde ise taşınma işlemi de son bulmuş olur.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat, firmasına ait taşıma görseli

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Sökülecek eşyalar ustalarımız tarafından itina ile sökülüp yeni taşınacağı yerde kolay montaj olması için paketlenip numaralandırılır. Kırılacak yada hassas eşyalar itina ile ambalajlanıp uyarı etiketi ile diğer eşyalardan ayrılıp yükleme ve boşaltması itina ile yapılır. Kadıköy evden eve nakliyat olarak tercihini bizden yana kullanın. Ve eşyalarını güvende taşıtan seçkin müşterilerimiz arasında yer alın, hem yeni yuvanızda huzurla oturun, hemde nakliye süresince sıkıntınızı unutun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...