Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat firmamız taşımacılık sektörü alanında her zaman genç ama eğitimli uzman kadrosu ile diğer nakliye firmaları ile arasında büyük fark yaratmıştır.. Modern ekip ve personeli aracılığı sayesinde daima şirketimiz kaliteli hizmetin kapılarını sizlere açabilmektedir. Kocaeli Evden Eve Nakliyat sizlerin taşıma talebinde bulunduğu tüm eşyalarınızı profesyonel taşımacılık sırasında istediğiniz zaman diliminde kaliteli bir şekilde taşımacılık faaliyetini yapmaktadır. Amacımız her zaman taşıma sırasında Avrupa Birliği standartlarına uygun halde sizlere nakliyat işlemini gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Profesyonel Kocaeli Evden Eve Nakliyat Asansörlü Hizmet

Nakliyat firmamız bu faaliyetler sırasında eşyalarınıza oluşabilecek hasarı en az duruma getirmek için asansörlü nakliyat hizmeti işlemini devreye sokmuştur. Nakliyat işlemlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde firmamız her zaman tamamlayabilmektedir. Kocaeli evden eve nakliyat sizlere sunduğu kaliteli hizmeti kendisine ilke edinerek bu konuda her zaman uzman personeli ile destek olmaktadır. Firmamız taşıma sırasında gerçekleştirdiği kaliteli faaliyetleri sayesinde sürekli olarak en iyi özellikte gerçekleştirerek mükemmeliyetçilik kavramını kendine ilke edinmiştir.

Taşınma İşlemlerinde Yetkili Firmalar

Firmamız şikayetlerinizi dinleyerek kısa süre içerisinde sizlere pratik çözüm bulmaya çalışmaktadır. Yönetmelik kanunu uyarınca taşıma sırasında alınması zorunlu taşıma yetki belgelerinin hepsini bünyesinde bulundurmaktadır. Firmamız sahip olduğu belgeler ile Türkiye’nin her noktasına kaliteli nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Müşterilerimiz unutmamalıdır ki bu konuda yetkili olmayan gayri-meşru firmalar eşyalarınızın güvenini size veremez

Şehirler Arası Platformda Firmamız

Firmamız her platformda olduğu gibi şehirler arası platformda da kendini kanıtlamıştır. Yıllardan beri gelen tecrübe ve sektördeki saygınlık bizi buralara taşımıştır. Tabi ki öncelikle şehirler arası nakliyat firmaları nasıl çalışır biraz bahsedelim. Eşyanızı şehir dışına taşıyacaksınız ve bir nakliyat firması ile ile anlaştınız diyelim. Tabi bu firmanın nasıl bir firma olduğu çok önemli. Kurumsallık var mı? Sektörde tanınır mı? bu tip soruların cevabı aranmalı. Anlaştığınız firma eğer eşyanızı özel olarak götürmüyorsa yani aracın arkasına sizin eşyanız haricinde başka eşya almaması eşyanızın özel olarak gideceği anlamına gelir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat, Tempo Nakliyat firmasına ait araç görseli

Bu da biraz pahalı olur. Diğer bir alternatif ise eşyalarınızın parsel olarak gitmesidir. Sizin eşyalarınızın gideceği yerin güzergahında olan başka eşyalar varsa onlarda araca yüklenerek yol üzeri aynı sizin eşyalarınız gibi bırakılır. Her iki yoldan parsel taşımacılığı öneririz çünkü daha uygundur. Burada da şöyle bir sorun var. Eğer firma sizin eşya güzergahınızda başka eşya bulamazsa eşyanızı başka bir firmaya verir. Ve aradan çekilir. Bu işler havuz sistemi şekilde elde dönebilir. Mağdur olmanızda söz konusu olabilir. Bu tür durumlara karşılaşmamak için Tempo Nakliyat firmamıza bağlı Kocaeli Evden Eve Nakliyat şubemizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...