Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Firmamız 1984 yılından bu yana kalite ve güven odaklı olarak Maltepe Tempo Evden Eve Nakliyat sektörüne hizmet vermektedir. Kurulduğu aşamadan bu yana geçen 30 yıl boyunca birçok müşterisini huzurlu bir şekilde yeni yerleşim bölgelerine taşımıştır. Ev ve iş yeri taşımacılığında sektörün güvencesi ile hizmet veren lider firması olmuştur. Kadrosuna kattığı ve işinde uzman ekibi ile, müşterisine karşı saygı ve hoşgörü çerçevesinde hizmet sunmuştur. Taleplerin doğmasından sonra sıkıntıya düşen müşterilerimize, evini güvenle taşıma hususunda büyük özverili çalışma ile hep yardımcı olmuştur.

Maltepe Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un birçok ilçesine verdiği hizmetin kalitesi ona çevre ilçelerden ve illerden yoğun talep gelmesine vesile olmuştur. Firmamız Tempo Nakliyat Firmasının tek resmi yetkili firması olarak Maltepe’de çok sevilen firma olmuştur. Firma olarak nakliye hizmetini bu bölgede en sağlıklı veren tek firma olarak, müşterimize karşı sorumluluklarımız dahilinde hizmet yürütmekteyiz. Firmamız günün 24 saati sizlere yakın olmak, her talebinizi anında karşılamak için geceli gündüzlü çalışmaktadır. Siz iletişim numaralarımızdan yada adreslerimizden bize ulaşabilir iyi bir hizmet almanın avantajını yaşayabilirsiniz.

Fiyata Yansıtmayan Ekonomik Oluşumuz…

Firmamızın çalışma ve hizmet koşulları olması gerektiği gibi profesyoneldir. Fiyata yansıtmadan ekonomik oluşumuz, sektörde adımızın daha fazla dilde telaffuz edilişini ortaya koymuştur. Firmamızın en kıvanç duyduğu hizmeti müşterilerinin memnuniyetidir. Personelimizin güler yüzlü ve anlayışlı olması beraberinde yapılan hizmetten memnun kalmalarını ve tekrar bizi tercih etmelerini getirmiştir. Özellikle taşınma sırasında müşterilerimizin yaşadığı stres ve sıkıntılar göz önüne alındığında personelin tavır ve davranışları çok önem arz ediyor.

Maltepe Evden Eve Nakliyata  ait araç görseli

Müşteri Memnuniyeti…

Zaten taşınma işleminin yarattığı gereksiz stresi yaşayan müşteri firma personelinin olumsuz tavır ve davranışları karşısında içinden çıkılamaz bir duruma girecektir. Ve bunun sonucu olarak aşırı sağlıksız bir taşınma süreci geçirecektir. Bu kişiyi maddi ve manevi yönden yıpratacaktır. Firma personeli müşterinin yaşadığı stresi bilerek daha özverili ve güler yüzlü çalışmalıdır. Ve müşteriye yaşadığı stresin aslında gereksiz olduğunu tüm taşınma süreçlerinin sağlıklı bir şekilde yapılacağını uygun bir dille anlatmalıdır. Tüm taşınma işlemi bittikten sonra müşterisinin memnuniyetini kazanan firma için daha iyi bir sonuç olamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...