Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri

Tempo Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat Aracı

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri verdiğimiz firmamızın öncelikli hedefimi siz değerli müşterilerimizi kazanmaktır. Daha sonra sosyal çevrenizi de kazanarak geniş bir müşteri ağı oluşturmaktır. Geniş müşteri ağı firmamızın altını çizdiği konulardandır. Bu ağın ne kadar kuvvetlendiği ise firmamızın ne kadar kök saldığını gösterir. Peki birazda taşınmadan bahsedelim. Çeşitli nedenlerle eşyalarınızın tamamı ya da bir kısmı için boş bir alan arıyor olabilirsiniz. Böyle durumlar için size hem pratik hem de profesyonel çözüm önerileri gerekir. Pendik Eşya depolama işlemleri böyle durumlarınız için oluşturulmuştur. Güvenli ve uygun eşya saklama alanları yaratan bu hizmet sizin için birçok konuda çözüm buluyor. Örneğin çok kalabalık ve küçük bir eviniz var ancak eşyaların fazlasını atamıyorsunuz. Böyle bir durumda bir oda boyutunda saklama alanı kiralayabilirsiniz. Bu saklama alanları hem güvenli hem de ucuzdur.

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri

Pendik Eşya Depolama hizmetlerini gösteren depolama görseli

Pendik Eşya Depolama Hizmetleri sizin için birçok fayda sunar. Bu faydaların en önemli getirileri pratik çözüm içermesi ve güvenli olmasıdır. Güvenlik açısından 7-24 saat gözetlenen saklama alanları ile evinizden daha yoğun bir güvenlik sağlanır. Anahtarı direkt size teslim edilen konteynırlara ek kilit takabilirsiniz. Bir diğer faydası yapılan konteynırların ahşap tercih edilmesidir. Ahşap olması içerisine hava geçirmesini sağlar ve eşyalarınızın havasızlıktan dolayı nemlenmesini engeller. Gerektiğinde konteynır içleri ilaçlanır. Diğer bir faydası ise bu hizmeti almak istediğinizde uzman personelin evinize gelip eşyalarınızı paketleyip konteynıra koyarak anahtarı size teslim etmesidir. Eşyalarınız konteynır içerisine barkot sırasıyla yerleştirilir ve daha sonra bir eşyanızı istediğinizde kolayca bulunur ve size teslim edilir. Konteynırlarının isteğinize uygun olarak çeşitli büyüklükleri vardır. Yani isterseniz ufak ama değerli eşyalarınızı isterseniz de tüm evinizi konteynırlara koydurabilirsiniz.

Uzman Personel

Tempo Nakliyat firmasının şubelerinden biri olan Pendik Depolama Hizmetleri müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetin sembolü olmuştur. Tabi ki bu özveri ile çalışan uzman personelimizin büyük bir katkısı ile olmuştur. Zaman içinde yetişmiş personelimizden başka bir alternatifi düşünmemek yaptığımız işin kalitesini de arttırıyor. Kendi alanında iyi yetişmiş personelimiz işini iyi şekilde yapmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...