Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Şişli Eşya Depolama

Tempo Evden Eve Nakliyat

Ankara Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama hizmetleri,  ev eşyanızı veya iş yeri eşyanızı saklamak için imkan vermektedir. Tempo Evden Eve Nakliyat İstanbul şubelerinden biri olan, Şişli eşya depolama hizmetlerimiz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenli bir kiralık eşya depolama da muhafaza edecektir. Şişli Eşya Depolama yaşam alanlarınızın daha ferah ve daha kaliteli bir duruşa sahip olmasını sağlayacaktır. Evlerinizin ya da iş yerlerinizin kalabalık görüntüsünü ortadan kaldıracak ve aynı zamanda da iyi bir depolama işlemi gerçekleştirecektir. Bunun başında ambalaj, sonrasında nakliye ve düzenli eşya dizilimi gelmektedir. Depolar ihtiyaca binaen ayarlanmaktadır. Alanında uzman satış ekibimiz öncelikle müşteriyi dinleyerek gerekli notları almaktadırlar. Aldığı notlar doğrultusunda müşterilerinin ne kadar bir alana ihtiyacı olduğu belirlenir. En doğru depo şekli belirlendikten sonra fiyatlandırma yapılır. Ve sonra ise depolama işlemi başlar, depolama işlemi bittikten sonra ise siz eşyanızı ne zaman almak isterseniz o zaman bizi arayarak eşyanızı teslim alırsınız.

Şişli Eşya Depolama Şubesi Hakkında

Hizmetleri işleminde bütün eşyalarınız emanetimizdir. Eşyalarınızın çok büyük önem ve dikkatle sahip çıkacağımızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Referanslarımız bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize, çalışanlarımız ve kalite politikamız hakkında bilgi sunacaktır. Politikalarımız müşteri memnuniyetini temel alarak hazırlanmaktadır.

Şişli Eşya Depolama İşlemlerinde Neler Depolanır?

Hizmetimiz işleminde evinizde bulunan kullanmadığınız ev eşyalarınızı ya da özel eşyalarınız depoda saklanabilmektedir. İş yerlerinde bulunan işi bitmiş ancak daha sonra tekrar kullanımı söz konusu dosyaların arşivlenmesi söz konusudur. Ancak arşiv için yeterli alanı olmayan ofislerde bu depolama oldukça başarılı bir seçenektir. Eşyalarınızın adedi depolama açısından önemli değerlidir.

Şişli Eşya Depolama, eşyaların depolanmasına ait görsel

Dilerseniz sadece bir koliyi dahi depoya koyabilirsiniz. Evinizde yer bulamadığınız bisikletiniz, otomobil lastikleriniz, av takımlarınız, resim tabloları, heykeller, kullanılmayan akvaryumlar, halılar, masa ve sandalyeler saklanabilmektedir. Aynı zamanda yeni evlenecek olan çiftlerin düğün tarihinden çok önce bütçelerine uygun bir eşya kampanyası yakalamaları halinde bu fırsatı kaçırmadan alıp depoda saklama imkanı bulunmaktadır. Evlerini tutana kadar güvenle bu eşyalarını saklama kolaylığı vardır. Biz bu güvenceyi siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...