Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Tepeören Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

Tepeören Evden Eve Nakliyat olarak da isimlendirilen, aslen profesyonel nakliyat olması gereken her türlü işlem, emsal firmalara göre daha üstün niteliklerde firmamız tarafından yerine getirilmektedir. Sektörün diğer temsilcilerinden oldukça farklı bir konuma sahip olan işletmemizin tercih edilmesinde en büyük neden, güvenli taşımacılık anlayışını sektöre kazandırmamızdır. Bu anlayışın içerisindeki uygulamalar ekonomik bütçeler ile müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız kaliteli hizmetin nakliyat sektöründe öncülerinden olmuştur. Müşterisine her etapta önce kaliteli hizmeti sunmaya çalışarak işine verdiği önemi belirtmektedir. Bu hizmetlerin iyi derecede verilmesi beraberinde müşteri memnuniyetini getirmiştir.

Profesyonel Tepeören Evden Eve Nakliyat

Tepeören Evden Eve Nakliyat işlemleri, işletmemizin kendi kaynakları ve personeli eliyle uygulanmaktadır. Taşımacılık alanında yıllarını bu hizmet sektörüne vermiş olan firmamız, bu geçirdiği yıllar sayesinde hak ettiği tecrübeyi elde etmiş bulunmaktadır. Tecrübeli personelini nakliye hizmetleri ile birleştiren firmamız, sektörde başarılı çalışmalara imza atmış ve bu çalışmalarının arkasında duran tek işletme unvanını elde etmiş durumdadır. Personelimizin bilgisi ve tecrübesi, eşyalarınızın kırılganlığına, uygun taşıma şekillerine ve cinsine ya da her türlü işleme tam anlamıyla hakim olan bir eleman konumuna koymaktadır. Ayrıca personelimiz, eşyalarınızın bulundukları yerden sökülmesi ve yeni yerlerine tekrar kurulması ı aşamasında da deneyimleri doğrultusunda başarılı uygulamalar yerine getirmektedir. Yaptıkları tüm işlemlerde aynı titizlikle çalışan personelimiz, ellerinin altında bulunan birinci sınıf yardımcı malzemeler sayesinde eşya güvenliğini dolayısı ile müşterinin kendini güvende hissetmesini ön planda tutmaktadır.

Coronavirüs’e Karşı Alınan Önlemeler

Son dönemde tüm Dünyayı etkisi altına alan Pandemi(Covid-19) hastalığı her sektör gibi bizim sektöre de vurmuştur. Firma olarak bu dönemi en az zararla kapatmak adına biz de gereken tüm önlemlerimizi aldık. Araçlarımız ve eşya depolama hizmeti verdiğimiz yerlerimiz periyotlar halinde ilaçlama yapıldı. Çalışan personellerimize ise maske, eldiven, dezenfektan vb. tüm tıbbi ekipmanlar verilmiştir.

Tepeören Evden Eve Nakliyat, paketlenmiş eşya görseli

Tempo Evden Eve Nakliyat firmasının bir şubesi olan Tepeören Evden Eve Nakliyat semtinde bir nakliye hizmetine ihtiyaç duyar iseniz, çekinmeden araştırmaya girerek firmamızın adresine ya da iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bizim ile irtibata geçmeniz halinde kaliteli hizmet almanız önünde hiç bir engel yoktur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...