Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Tuzla Eşya Depolama

Tempo Evden Eve Nakliyat

Tuzla Eşya Depolama hizmeti veren Tempo Nakliyat firması sizlere güvenilir ve tamimiyle kapalı depolama hizmetleri sunuyor. Depoladığınız malların güvenliğinden kesinlikle şüpheniz olmasın. Hizmetlerimiz bununla sınırlanmıyor. Depoladığımız malları her türlü zarara karşı sigorta yapıyoruz. Bu şekilde mallarınıza gelecek zararı sigorta şirketi karşılıyor. Bu da mallarınızın çok güvenli bir şekilde depolandığının göstergesidir. Depolanmış eşyanızı gelip görebilir durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve unutulmaması gereken bir husus ise bu hizmeti veren firmaların size güven vermesidir. Güvenmediğiniz ve kurumsal olmayan firmalar ile taşınmanızı tavsiye etmiyoruz.

Tuzla Eşya Depolama Hizmetleri

Eşyalarınızı koyacak yer bulamıyorsanız Tuzla Eşya Depolama sizin için en iyi seçim. Eşyalarınızı liste halinde sizden teslim alıyor ve sonra istediğiniz zaman( 1 hafta öncesinden haber vermeniz şartıyla) size eskisi gibi teslim ediyoruz. Eşyalarınız naylon, ip, karton koli, mukavva-sunta silindirik fıçılarda saklanıyor. Bu yüzden tamimiyle güvende oluyorlar. Eğer uzun zaman eşyalarınızı kullanmayacaksınız endişelenmeyin. Hizmetimiz için sınırlı bir zaman yok. Eşyalarınız istediğiniz kadar bizde kala bilirler. Bunun karşılığında yalnız her ay sizden kira alıyoruz.

Tuzla Eşya Depolama

Tuzla Eşya Depolama

Eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesine elimizden geldiği kadar çalışıyoruz. Ama eğer eşyalarınız zarar görürse de eşyalarınıza değen zararın masrafı sigorta tarafından karşılanır. Eşyalarınız depolanarak yerine konulmadan önce sel, çalınma ve diğer afetler için sigortalanır. Eşyalarınızın üstü kaliteli malzemelerle örtülür. Tahta konteynırlara konulmak için uygun bulunursa konteynırlara konularak numaralandırılır. Ayrıca sadece koteynır olarak değil bina tipi dairelerde de eşyalarınız tarafımızca itina ile depolanmaktadır. Eşyalarınızı depolamak gibi gayet doğal bir sebeple bu hizmeti talep edebilirsiniz. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle seçmiş olduğunuz depolama firması, daha sonra ise eşyanın nasıl depolandığına dikkat edilmelidir.

En Sağlıklı Depolama Hizmeti

Birçok insanın endişelendiği depolama esnasında kirlenme, tozlanma, böceklenme gibi aksilik biz de asla yaşanmaz. Bunun olmaması için depolarımız periyodik olarak havalandırılıyor ve ilaçlanıyor. Tuzla Eşya Depolama ile eşyalarınızı güvenli ve kaliteli bir şekilde depolayın ve istediğiniz zaman geri alın. Siz de yukarıda bahsedilen durumlarla karşılaşmamak için depolama hizmetimizden yararlanabilir ve en sağlıklı depolama hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...