Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Ümraniye Eşya Depolama

Tempo Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Eşya Depolama ve Tempo Nakliyat olarak güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyor. Depoladığımız mallarınız 24 saat bekçili ve güvende oluyor. Sadece depolama hizmetleriyle bitmiyor, yanında her türlü zarara karşı sigorta yapıyoruz. Bu şekilde mallarınız çok güvenli şekilde depolanıyor. Son dönemlerde dünyada görünen Pandemi (Covid-19) hastalığına karşı ise gereken tüm önlemler (eldiven,maske,ilaçlama) alınmıştır. Bu sürecin en az zararla atlatılması ve eşyalarınızın güvenliği için firmamız tarafından gereken tüm adımlar atılmıştır. Siz değerli müşterilerimizin en kaliteli ve en sağlıklı hizmeti alması adına gereken tüm hizmetler devreye sokulmuştur.

Ümraniye Eşya Depolama Hizmetleri

Koyacak yer bulamadığınız eşyaları ( bir evin tüm eşyası da olabilir) liste halinde Ümraniye eşya depolama ve Pendik Eşya Depolama olarak sizden teslim alıyor ve sonra istediğiniz zaman(bir hafta öncesinden bildirmeniz şeklinde) yeniden size teslim ediyoruz. Eşyalarınız havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılarda saklıyoruz. Bu yüzden tam güvende oluyorlar. İstediğiniz kadar eşyalarınız biz de kala biliyor. Bunun için yalnız her ay sizden kira alıyoruz. Bu kira ise oldukça cüzi miktarda bir rakamdır. Siz eşyalarınızı alana kadar onlara gözümüz gibi bakıyor ve depoluyoruz.

Eşyalarınız hiçbir zarar görmez demiyoruz. Ama gördüğü zararın masrafı sigorta tarafından karşılanır. Çünkü eşyalarınızı ilk önce sel, çalınma ve diğer afetler için sigortalanır daha sonra depolanarak depodaki yerine konulur. Eşyalarınızı yerleştirdikten sonra üstleri uygun malzemelerle örtülür. Eğer eşyanız tahta konteynırlara konulmak için uygunsa, konteynırlara yerleştirilir ve numaralandırılır.

Ümraniye Eşya Depolamaya ait görsel

Coronavirüs Önlemleri

Eğer depolama esnasında tozlanma, kirlenme, böceklenme gibi aksilikten korkmanıza gerek yok. Çünkü böyle bir aksilik söz konusu değil. Çünkü depolarımız zamanlı bir şekilde havalandırılıyor ve ilaçlanıyor. Ümraniye eşya depolama ile eşyalarınızı depolayın. Ve istediğiniz zaman sağlam bir şekilde geri alın. Özellikle coronavirüs adlı hastalığın tüm Dünya’da baş göstermesi ile ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Biz de firma olarak depolarımızı coronavirüs hastalığına karşı ilaçlama ile koruma altına alıyoruz. Ayrıca çalışan personelimize de maske, eldiven gibi tıbbi malzemeler vererek hem kendi can güvenlikleri hem de sizin can güvenliğinizi korumak adına izole edilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...