Konum,34896,Türkiye
0532 666 31 65
info@temponakliyat.com

Ünalan Evden Eve Nakliyat

Tempo Evden Eve Nakliyat

https://www.temponakliyat.com/

Ünalan Evden Eve Nakliyat ile taşınmak her zaman oldukça sağlıklı ve oldukça kurumsal bir iştir. İş yaşamında alınan terfi, ev satın alma ve daha birçok sebepten ötürü taşınma zorunda kalırız. Sadece evden eve nakliyat değil ayrıca ofis alanlarının da taşınması gerekir. Bu alanların yer değişiminde kimi zaman depo olarak kullanılması gereken yerlerin bulunması da lazımdır. Bu gibi durumlarda gerekli işlemler için nakliye firmaları ile anlaşarak oldukça kolay ve sıkıntısız bir nakliye işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Ünalan Evden Eve Nakliyat Kurumsallığı

Ünalan evden eve nakliyat şehir içi ya da şehir dışı nakliye işlemlerinizde sizlere uzman kadrosu ile hizmet vererek, taşınma yükünüzü omuzlarınızdan alıyor. İhtiyaç duyulan depo alanlarında aranılan güvenlik önceliklidir. Bu sebep ile değerli olan ve özen ile satın aldığınız eşyalarınızı her hangi bir depoya koymak kaygı verici olabilir. Evinizin tüm eşyasını güven ile taşımanın yanı sıra özel güvenlikli depo alanları ile de siz değerli müşterilere hizmet veren firmamız, önceliğin sizin güveniniz olduğunu bilmektedir. Bu sebeple kurulduğu günden itibaren kurumsal bir firma olmuştur. Kurumsallığı ile övünerek bunu kendine prensip olarak görmüştür. Firmamız aldığı tüm kararları öncelikle müşteri memnuniyetini dikkate alarak almıştır. Ve politikalarına bu şekilde yön vermiştir. Son dönemde tüm Dünya’da yayılan Covid-19 hastalığına karşıda firma olarak gereken tüm önlemlerimizi aldık. Maske, eldiven, dezenfektan ve ilaçlama gibi tıbbi malzeme dağıtımı ve uygulamaları itina ile gerçekleştirdik.

Ünalan Evden Eve Nakliyat firmasına ait görsel

Profesyonel Ünalan Evden Eve Nakliyat

Firmamız taşınma mesafesi ve kat durumlarının yanı sıra asansör kullanımına da önem vermektedir. Asansörün bulunuyor olması yeterli bir indirim olmayıp bu asansörün eşya taşımacılığına uygun olması da gerekir. Bu sebep ile evden eve nakliyat için uzman bir ekip yönlendirilerek, eksper ve fizibilite raporlarını ücretsiz olarak sizlere çıkarırlar. Bu raporun ışığı altından kesinleşen bir fiyatlandırma yapılarak her hangi bir kötü sürpriz ile karşılaşılmasının önüne geçilir. Böylece taşınma işlemleriniz belirlenen günde istediğiniz adrese ya da geçici depo alanına taşınır. Bu hizmetlerde özen ve titizlik ile çalışan ekip sayesinde yorulmanıza ya da zaman kaybı yaşamanıza da gerek kalmaz. Firmamız sizin adınıza attığı adımlarla taşınma konusunda daha ileri gitmiştir. Tüm hizmetlerimizi siz daha iyi taşının diye devreye sokmaya devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Al...